• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO NGA FESTA / Angela Martini e uron kështu të dashurin e saj për ditëlindje

Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini shijon prej disa kohësh një histori të bukur dashurie. Ajo është përfolur shumë nëpër mediat sociale për shkak të jetës luksoze që  bënë. Sot, i dashuri i saj ka ditëlindjen dhe bukuroshja Angela ka postuar një foto në ‘Instagram’ e cila shkruan: ‘Gëzuar ditëlindjen dashuria ime’