close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Nëndrejtori i ri i “Top Channel” prezanton studion programit të Eno Popit, ja për çfarë bëhet fjalë

14691024_1145929708823038_4622638001000201873_n

Një program i ri, format i pakonsumuar më herët në ekranin e “Top Channel” do të nisë së shpejti. Ai do të drejtohet nga Eno Popi. Bëhet fjalë për një “quiz show” studioja e të cilit tashmë është gati. Me të na ka prezantuar vetë nëndrejtori i ri i Top-it, Erion Ylli. Programi do të quhet “Të gjithë për një” dhe do të vendosë përballë njohuritë e fëmijëve me ato të të rriturve.

A photo posted by Show Must Go On? (@erionylli) on

Tags : Eno PopiPROGRAMI I RI
loading...