• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Nëna e motrave Vjollca përgatit pemën, pozën e parë e bën Marina

Atmosfera e festave po troket ditë pas dite në çdo shtëpi, edhe në ato të njerëzve të famshëm. E kështu dhe në shtëpinë e motrave famoze Vjollca, pema është gati, e stolisur nga nëna e tyre Maria. Ndonëse nuk jeton më në një shtëpi me të ëmën dhe motrën bukuroshe Luana, seksi Marina ka qenë e para që ka bërë pozën pranë pemës për sivjet. Me siguri do të shohim edhe shumë të tjera nga familja e femrave të bukura nga Tirana.

15228116_1510536392296830_1612781855_n