close
Breaking NewsLajme

FOTO / Në pritje të djalit të Ledionit dhe Sarës, mblidhen VIP-at për festë

15139414_10207798453422597_164740031_n

Teksa po shijon shtatzëninë, Sara Hoxha ka organizuar babyshower-in e saj në pritje të djalit. Trashëgimtarja e “Top Channel” ka pritur në një festë private të gjitha mikeshat e saj, që siç e do tradita e babyshower-it kishin përgatitur dhurata për nënën e re. Pjesë e festës kanë qenë edhe fytyra të njohura të ekranit të “Top Channel” si Arbana Osmani e Xhemi Shehu, Jonida Maliqi e Alketa Vejsiu, e cila ka organizuar edhe festën. 

15139603_10207798675308144_1092172811_n 15151560_10207798675148140_25048581_n

 

Tags : Alketa VejsiuArbana OsmaniJonida Maliqisara hoxhaXhemi Shehu
loading...