FOTO/ Në kuzhinën e Eni Çobanit, juristja në versionin e shtëpiakes


Jemi mësuar ta shohim Eni Çobanin çdo të dielë në Tv Klan me shkëlqimin e veshjes, grimit dhe dritës së studios televizive. Por juristja simpatike me të njëjtën siguri që drejton seancat e ndërmjetësimit në “E diela shqiptare”, udhëheq si zonjë shtëpie familjen e saj. Si rrallëherë ajo ështe shfaqur veshur sport, e buzëqeshur në kuzhinë. Vetëm se çfarë po gatuan e ka mbajtur sekret.

15996277_1570023399681462_350289542_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password