• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO NE ÇIFT/ Alba e Big Brother “ujë e sapun” nga Italia: Dashuri pa filtra!

Ajo po jeton një kohë shumë të bukur të jetës së saj. La pas Tiranën ku njihet si vajzë e famshme e ku ishte e angazhuar në media, për të jetuar në Itali. Gjithçka për dashurinë! Siç ju kemi njoftuar edhe në të tjerë artikuj, ish-konkurrentja e “Big Brother” Alba Çobaj ka shkuar të jetojë pranë të dashurit të saj në Itali. Por sigurisht që nga rrjetet sociale nuk është shkëputur. Ajo vazhdon ndan intensivisht si gjithnjë, çaste nga përditshmëria me mijëra ndjekësit e saj. Ndër pozat më të fundit është ajo në çift, ku Alba shfaqet krejtësisht pa grim dhe shkruan “Dashuri pa filtra”. Një vit i mbarë ky për Albën.

15822478_1557037357646733_161957337_n-1