• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO NË BRENDËSI / Mister-i i parë shqiptar dhe bashkëshortja e tij, “Krishtlindje në New York”

Olti Xhezo dhe bashkëshortja e tij Elona Varfi, kanë festuar Krishtlindjen në New York. Ka qenë vetë sipërmarrësja Varfi, bashkëthemeluese e “ViaAnabel”, ajo që ka publikuar fotografinë krah të shoqit në llogarinë e saj në ‘instagram’. “E bekuar është Krishtlindja që angazhon të gjithë botën në një komplot për dashurinë”, – shkruan Elona, e cila nuk harron të shtojë hashtag-et me urime për Krishtlindjen dhe atë që thotë se ‘dashuria është përgjigjja’. Çifti Varfi-Xhezo jetojnë prej më shumë se dy vitesh të lumtur martesën e tyre, ndonëse kanë disa vite në një lidhje dashurie. Olti Xhezo është mister-i i parë shqiptar, i shpallur 14 vjet më parë në “Miss dhe Mister Albania 2002”.  

15726976_10154129599460233_7336922440625131452_n