• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO NË BRENDËSI/ “Matchy matchy” me babin, London Noor dhe Ledion Liço pozojnë veshur njësoj

Na kanë dhuruar një pozë shumë të bukur këtë mbrëmje, prezantuesi i “Top Channel” Ledion Liço, me djalin e tij. London Noor po rritet dhe mami Sara, trashëgimtarja e famshme e “Top Media”, kujdeset që dy djemtë e jetës së saj t’i veshë njësoj bukur. Kështu shfaqen ata sonte, duke marrë sigurisht shumë pëlqime e komplimenta nga ndjekësit. Ledioni sakaq që prej përfundimit të “The Voice” ka marrë pushimet dhe ende nuk dihet se cili do të jetë angazhimi i tij i ardhshëm në ekranin e “Top Channel./ revistawho.com

CLOSE
CLOSE