• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ndryshimi drastik i Enxhi Kamenicës

Të gjithë e kujtojmë bukuroshen nga Korça. Enxhi u bë pjesë e mediave me pjesëmarrjen e saj në Big Brother. Megjithatë kulmi famës arriti kur nisi lidhjen me reperin Stresi. Por duket se jeta saj ka ndryshuar që nga ai moment, shkruan Bluetooth, suplementi i Gazeta Shqiptare.

Edhe pse është larguar nga mediat dhe nga modelingu, bukuroshja vijon të mbetet ndër të preferuarat e publikut. Teksa i hedhim një sy rrjeteve të saj sociale, shikojmë një transformim të Enxhit. E kishim thuajse të pamundur ta besonim se modelja kishte hequr dorë nga flokët e gjata dhe tashmë ka një prerje shumë të shkurtër. Gjithashtu, pozat sensuale janë tashmë në të shkuarën e saj. Duket se ëndrra e Enxhit për television ka marrë fund njëherë e mirë.

screenshot_11482565217 screenshot_21482565216 screenshot_31482565213