Foto/ Mos shqetësoni Jonida Maliqin


Ajo njihet për stilin e saj unik në të veshur dhe jo më kot e kanë cilësuar si këngëtaren më fashioniste të showbizit. Edhe në fotot e fundit që duken ka postuar në profilin e saj, Jonida Maliqi duket perfekte. Ajo që na bie në sy është mbishkrimi në veshjen e saj ku thuhet “mos më shqetësoni”…

image image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password