Foto/ Momenti kur Agron Llakaj “maskohet” si Aneja


Aktori i humorit Agron Llakaj ka interpretuar një sërë personazhesh në skenën e Al Pazar dhe jo vetëm. Një nga rolet dhe personazhet më të dashur për publikun, është ai i plakës Ane. Ja tek e shohim Gonin në backstage-in e Al Pazar teksa grimohet për tu dukur si gjyshja ironike.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password