• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Momenti kur Agron Llakaj “maskohet” si Aneja

Aktori i humorit Agron Llakaj ka interpretuar një sërë personazhesh në skenën e Al Pazar dhe jo vetëm. Një nga rolet dhe personazhet më të dashur për publikun, është ai i plakës Ane. Ja tek e shohim Gonin në backstage-in e Al Pazar teksa grimohet për tu dukur si gjyshja ironike.

image