• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Modelja shqiptare e “Trump Models” e dëshpëruar për fitoren e Trump

Ish Missi, Mirjeta Shala, e cila është edhe modele në agjencinë “Trump Models”, i ka habitur të gjithë me preferencat e saj.  Agjensia ku ajo është modele dihet botërisht që është në pronësi të Trump dhe Mirjeta ka shokuar me postimin e saj ku shpreh dëshpërimin për zgjedhjen e Donald Trump si president.

15046263-1424772810869734-299267688-n