• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Modelja Emily Ratajkowski shfaqet super seksi në setin e ri fotografik

Ajo u bë e famshme pasi u shfaq “topless” në klipin e këngës “Blurred Lines” të Robin Thicke, por para se mahniste të gjithë nga ekrani i vogël, Emily Ratajkowski u bë pjesë e një seti “të nxehtë” të fotografit Jonathan Leder. Në maj të vitit 2012, përpara se Emily të njihej nga të gjithë, Leder i ofroi Emilyt të bënte një set. Ai e vuri re se ajo ishte ndryshe nga modelet e tjera në Amerikë dhe nuk gaboi. Në këtë set që po publikohet vetëm tani e që ka dalë në shitje në një koleksion krejt të veçantë, Emily nuk i lë shumë imagjinatës. Më e shumta që ka veshur janë të brendshmet, por edhe ato në raste të rralla.

1480135569_6

1480135557_4  1480135550_31480135544_2

1480135538_1