FOTO/ Mike dhe rivale! Merr fund “lufta” e Kim dhe Paris

LOS ANGELES - AUGUST 18:  Socialite Kim Kardashian (L) and actress/singer Paris Hilton arrive at Paris Hilton's debut cd release party at Privlage on August 18, 2006 in Los Angeles, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

Paris Hilton e Kim Kardashian, dy figura shumë të njohura dikur kanë qenë mike shumë të ngushta. Por kjo shoqëri u ndërpre në mes, duke pasuar me shumë konflikte virtuale mes tyre. Tashmë duket se çdo marrëdhënieje të keqe i ka ardhur fundi dhe ato i janë rikthyer raporteve të mira. Hilton ka publikuar një foto së fundmi ku shfaqen të dyja me rastin e Krishtlindjeve.

paris-378x450

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password