• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Mësuesja thyen etikën e veshjes, nxënësit e quajnë ”pornografi”

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur për sytë e nxënësve të një shkolle 9-vjeçare në Laç, Mamurras. Gjatë orës së matematikës në ditën e sotme, mësuesja ka dhënë një “spektakël” të vërtetë për sytë e nxënësve.
Ata jo vetëm janë shokuar por edhe e kanë fotografuar për ta ndarë momentin me të gjithë ata që nuk do t’u besonin kur t’ua tregonin.

Ndoshta mësuesja duhet të ishte treguar më e kujdesshme gjatë mënyrës së saj të qëndrimit dhe veshjes, aq më tepër që ndodhet në një institucion arsimor.

14658183_1605389046422086_1334882366_n