• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Mes nënës dhe nuses, Elvis Pupa: Këto janë trupërojat e mia

Është rikthyer së fundmi shumë pranë publikut shqiptar me “M’fal për shprehjen”, programin e tij më të ri në Digitalb. Elvis Pupa është shoëman-i që la përkohësisht Amerikën për te sjellë artin e tij të humorit në ekranet tona. Aktori ka thënë në intervista se ky angazhim është i përkohshem dhe ende nuk dihet nëse do të ketë vazhdimësi në sezonet e ardhshme. Ai ka ardhur të jetojë në Tiranë momentalisht, bashkë me zonjën Pupa, e cila e ndjek në çdo projekt të shoqin artist. Kjo fundjavë që sapo lamë pas e ka gjetur çiftin, shoqëruar dhe nga nëna e Elvisit, në Krujë. “Me dy trupërojat e mia” shkruan ai.

15310372_1510185558998580_2084762485_n