• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Mëngjesi i çuditshëm i Devis Mukës

Aktori dhe moderatori i Fiks Fare, Devis Muka njihet për batutat dhe humorin e tij. Por veç këtyre Devisi poston edhe foto humoristike, si kjo ku i uron ndjekësve të tij “mirëmëngjes”.

image