Foto/ Mëngjesi i çuditshëm i Devis Mukës


Aktori dhe moderatori i Fiks Fare, Devis Muka njihet për batutat dhe humorin e tij. Por veç këtyre Devisi poston edhe foto humoristike, si kjo ku i uron ndjekësve të tij “mirëmëngjes”.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password