• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Mendoi se priste një vajzë, por pas lindjes u shokua…

Të presësh 9 muaj për të lindur një vajzë dhe në fund të dali djalë? Kjo i ka ndodhur Kim Guiley, nënës së dy fëmijëve nga Kalifornia, e cila mendonte se ishte në pritje të një vajze, por ndodhi komplet e kundërta. Kjo gjë ka shkaktuar shumë habi në familje, por lumturia përsëri është e njëjtë sepse për një prind nuk ka rëndësi gjinia.

3aa372b400000578-3959278-surprise_and_delight_-a-81_1479780666932 3aa373fc00000578-3959278-image-m-63_1479780502280 3aa3738c00000578-3959278-image-a-56_1479780307458 3aa3738400000578-3959278-image-a-59_1479780327134 3aa3739800000578-3959278-image-a-57_1479780311668