• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Martohet Genti Zotaj, prezantuesi i parë i “Dancing With The Stars”

Besojmë se të gjithë e kujtoni edicionin e parë të spektaklit të suksesshëm të vallëzimit në Shqipëri, “Dancing With The Stars” në Vizion Plus. Asokohe ky produksion gjigand, i pari në llojin e tij në vendin tonë, prezantohej nga Alketa Vejsiu dhe Genti Zotaj. Me siguri e kujtoni edhe djalin simpatik, i cili prej asaj kohe nuk është shfaqur më në produksione televizive, duke i dhënë një “mirupafshim” ekranit. por së fundmi Genti i ka dhënë edhe një “lamtumirë beqarisë”. Siç shihet edhe në këtë foto ai është martuar me brune shumë simpatike që quhet Florinda.

Genti sot punon ekonomist ndërsa bashkëshortja e tij është farmaciste.

14694755_10207477857287894_1573699362_n