FOTO/ Marina zbulon anën e panjohur të Getit


Moderatorja seksi Marina Vjollca po shijon çdo ditë e më shumë lidhjen me reperin e njohur, Getoar Selimi. Ata ndajnë gjithmonë foto nga përditshmëria e tyre me fansat. Së fundmi Marina na ka treguar se përveç se një këngëtar i mirë, Geti duket të jetë dhe një kuzhinieri i mirë.

15086225-10202243102434806-1548288505-n

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password