• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Mariah Carey, skena të nxehta me të dashurin e ri në plazh

Thashethemet për një lidhje mes tyre kanë kohë që kanë nisur të qarkullojnë dhe vetëm 2 muaj pasi u nda nga James Packer, Mariah Carey ka konfirmuar se ajo dhe balerini Bryan Tanaka janë më shumë sesa miq. 46-vjeçarja e ka konfirmuar romancën e saj me 33-vjeçarin teksa është fotografuar me pushime në plazh në Hawaii, ditën e hënë. Por Mariah Carey është pse 46-vjece shihet të sillet si një adoleshente e vërtetë teksa bën skena të nxehta me të dashurin e ri. Ndërkohë që shihen të puthen gjatë gjithë kohës, në një foto ajo shihet teksa hipën në kurrizin e balerinit. Por këto foto vërtetojnë më së miri silljen e këngëtares së famshme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”77″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]