close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Mariah Carey, skena të nxehta me të dashurin e ri në plazh

skena1

Thashethemet për një lidhje mes tyre kanë kohë që kanë nisur të qarkullojnë dhe vetëm 2 muaj pasi u nda nga James Packer, Mariah Carey ka konfirmuar se ajo dhe balerini Bryan Tanaka janë më shumë sesa miq. 46-vjeçarja e ka konfirmuar romancën e saj me 33-vjeçarin teksa është fotografuar me pushime në plazh në Hawaii, ditën e hënë. Por Mariah Carey është pse 46-vjece shihet të sillet si një adoleshente e vërtetë teksa bën skena të nxehta me të dashurin e ri. Ndërkohë që shihen të puthen gjatë gjithë kohës, në një foto ajo shihet teksa hipën në kurrizin e balerinit. Por këto foto vërtetojnë më së miri silljen e këngëtares së famshme.

skena10

Picture 1 of 9

Tags : Bryan TanakaMariah Careyskena te nxehta
loading...