• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Mariah Carey dështon me photoshopin, fansat e “kryqëzojnë”

Duket se as Mariah Carey nuk i ka shpëtuar manisë së personazheve publikë për të përdorur photoshop në postimet e tyre në rrjete sociale. Ditën e djeshme ajo ka festuar festën e falënderimeve me miq dhe familjarë. Mirëpo fansat e saj  kanë venë re diçka në fotot e publikuara nga këngëtarja. Ajo ka përdorur photoshop për të zvogëluar përmasat e saj trupore, por nuk është treguar e saktë. Ndjekësit e saj gati sa nuk e kanë “kryqëzuar” në komente.

3abea81f00000578-3970218-taking-the-plunge-eagle-eyed-fans-of-mariah-carey-noticed-her-th-m-41-1480073255956-253x300