close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Majk njësoj me Justin Bieber, çmimi i palltos do iu shokojë

image-65

Tashmë ai është një nga reperët më të kërkuar në Shqipëri e më gjerë. Për momentin Majk ndodhet në SHBA bashkë me anëtarët e tjerë të Babastars, ku po mbajnë një tur koncertesh. E duket se me koncerten, po shtohen dhe të ardhurat financiare për reperin. Ai ka postuar një foto, në të cilën ka veshur të njëjtën pallto si Justin Bieber. Pallto kushton rreth 10 mijë euro, një çmim ky vërtet marramendës.

15683000_10211628295282285_1321994148_n
Tags : JUSTIN BEIBERjustin bieberMajkpallto
loading...