• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Madonna shijon pushimet dimërore përkrah të dashurit 25-vjeçar

Këngëtarja me famë botërore, Madonna është fotografuar në alpet Zvicrës përkrahë të dashurit të saj 25-vjeçar, Aboubakar Soumahoro. Ajo duket në një gjëndje shumë të mirë teksa është parë përkrahë modelit bukurosh. Para shumë muajsh u raportua se Madonna kishte rënë në dashuri me Aboubakar dhe mesa duket marrëdhënia e tyre sa vjen dhe bëhet më e fortë./revistawho.com

3bdfb7cf00000578-0-image-a-3_1483637133389 3bdfb7c600000578-0-image-a-4_1483637136849 3bdfb7b600000578-4092060-image-a-14_1483637348665 3bdfb82700000578-4092060-image-a-16_1483637416500 3bdfb81e00000578-4092060-image-a-23_1483637532648 3bdfb83200000578-4092060-image-a-18_1483637487919