• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Lyrical Son uron të ëmën për ditëlindje: Të dua më shumë se veten

Kur bëhet fjala për të ëmën, reperi i njohur Lyrical Son nuk kursehet në shprehejn e dashurisë ndaj asaj. Sot, ajo feston ditën e saj të lindjes, ku reperi i ka dedikuar disa fjalë shumë të ndjera. Në foton e postuar në rrjetin social “Instagram” ku shfaqet e ëma, ai shkruan kështu:

“Sot eshte nje dite shume e veçant per mua dhe per gjithe familjen tone..!!! Sot eshte ditelindja e jote e dashura Nënë..!!! Ti qe me butesi, urtesi, edukate, kulture dhe me dashuri te pa-shterrun, ishe aty gjithmone per ne… Edhe kur gabonim, na permiresoje, kur e tepronim, na duroje… Ty qe ska fjale, qe pershkrun ndjenjat qe i kam ndaj teje… Ty oj Nanë, ty te du ma shume se veten… Zoti, qofte me ty gjithmone, e ty urime o shpirt prej loqkes t’zemres… Te don Sugari.”

 

 

A photo posted by Twitter: @LyricalSon (@lyricalson) on