• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Luana Vjollca ka nostalgji për…

Vajza seksi e ekranit, Luana Vjollca, na ka sjellë dhe një herë në vëmendje format e saj joshëse me anë të disa fotove në Instagram. Duket se moderatorja ka nostalgji për ditët e verës sepse ajo ka postuar foto nga pushimet e saj luksoze.

15048030_1042230682569917_249436247259348992_n1

15034603_1228021797255965_5291390487377215488_n