close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Luana Vjollca: Dua të bëhem me fëmijë

luana

Moderatorja bukuroshe e ekranit shqiptar, Luana Vjollca ka shprehur një dëshirë shumë të ëmbël. Luana ka postuar një foto në Snapchat-in e cila  tregon  se sa shumë i do fëmijët. Ajo  shfaqet duke mbajtur në duart e saj një bebush bukurosh. Prania e tij pranë Luanës ka bërë që kjo e fundit të mos i rezistojë entuziazmit dhe ka shprehur edhe njëherë dëshirën e saj interesante për të pasur një fëmijë, pasi shkroi në foto “I wanttt one”. 

Tags : bebefotoluana vjollca
loading...