• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Lorik Cana, një baba dhe bashkëshort tepër i përkushtuar

Ish kapiteni i dashur i kombëtare shqiptare, Lorik Cana, duket se i është përkushtuar totalisht familjes së tij të bukur. Ai gjithmon ndan momente tepër të veçanta me fansat e tij. Kështu ka ndodhur dhe këtë herë, teksa ka postuar një foto që rrezaton shumë dashuri. I vogli i tij ka mbështetur kokën tek nëna e tij dhe qëndrojnë pranë zjarrit duke u ngrohur në këto ditë të ftohta dimri.

lorik-c-768x459