• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Lori Hoxha zbulon shtatzëninë e Elvana Gjatës…Kush është babai?!

Darka që mbajti mbrëmë Valdrin Sahiti mblodhi bashkë shumë femra të bukura dhe bëri shumë bujë në median online. Por një lajm tjetër që po bën xhiron e rrjeteve sociale është ai për shtatzëninë e këngëtares së njohur, Elvana Gjata. Një video e postuar nga Lori në Snapchat tregon fare qartë barkun e rrumbullakosur të Elvanës dhe Lori e ka shoqëruar atë me një zemër, që shton dyshimet për një shtatzëni të mundshme. Në fakt prej shumë kohësh flitet se këngëtarja është në një marrëdhënie me kantautorin, Flor Mumajesi, edhe pse asnjëri nuk është prononcuar ndonjëherë për këtë lajm. Përpara disa ditësh ai ka publikuar një video ku dukej barku i rrumbullakosur i një vajze, e cila pranë barkut kishte vendosur këngën e tij. Gjithsesi gjithçka mbetet në kuadrin e një aludimi… Nëse vërtet kemi të bëjmë me një bebush, redaksia e Who i uron Elvanës shtatzëni sa më të shëndetshme.

15086444_10211225684457266_392024079_n 15046402_10211225684537268_1650893828_n

 

 

A video posted by Flori✅ (@iamflorimumajesi) on