• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Lori Hoxha në dasmën mbretërore: Për mua mbretëresha është…

Të ftuara në dasmën mbretërore, Vjollca dhe Lori Hoxha, nuk mund të mos tërhiqnin vëmendjen me sharmin dhe elegancën që rrezatojnë gjithmonë. Dhe është pikërisht nëna e saj që Lorit i bën përshtypje më shumë se të gjithë në dasmën mbretërore, ku ka patur të ftuar shumë figura të njohura. “Dasma mbretërore, por mbretëresha ishte pranë meje”- shkruan Lori në një foto të postuar në Instagram, duke iu referuar nënës së saj si mbretëreshë. E në fakt çdo nënë për fëmijën e saj është e tillë.

14540693_1870328149865531_7723466618394640384_n