close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Lori Hoxha kërkon vetëm puthje nga ky djalosh

lori-hoxha_1480106139-3308272

I vogli i familjes Hoxha duket se është dhe më i përkëdheluri nga të gjithë. Një nga ikonat e modës në Shqipëri, Lori Hoxha, nuk nguron kurrë ta shfaqë dashurinë e madhe që ka për të vëllain. Edhe në këtë postim në Snapchat është Lori që i kërkon Itanit t’i japë një puthje. Shikoni sa të ëmbël duken.

lori-hoxha1_1480106115-534816
Tags : Itanlori hoxha
loading...