close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Lindsay Lohan befason me imazhin e fundit në rrjetet sociale

auto_lindsay-lohan-zoom-855b68d3-049a-482f-b93d-1c97ba8d22a6-650×3581483015865

Aktorja, Lindsay Lohan ka treguar se është ndër ato vajza që nuk vuan nga komplekset dhe se nuk e ka aspak problem ta pranojë veten e saj ashtu siç është. Këtë e ka treguar edhe së fundi përmes një postimi në rrjetet sociale. Aktorja 30 vjeçare ndau një foto me ndjekësit e saj në Instagram ku shfaq trupin dhe fytyrën e saj të mbuluar me quka.

Image
Tags : fotoinstagramLindsay Lohanquka
loading...