close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Leonita nuk i ndahet as në stadium Granit Xhakës

dyshhhh-e1502478402530-780×439

Të premten Arsenal startoi kampionatin e ri në Ligën Premier. Ekipi londinez ka mirëpritur Leicester Cityn për ndeshjen e tyre, ndërsa shumë të entuziasmuar duket të kenë qenë shqiptarët Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka që luajnë për këtë skuadër.

Ky i fundit kishte edhe një përkrahje të madhe në tifozeri, gruan e tij Leonita. Ajo ka marrë rrugën nga Gjermania në Londër, për të ndjekur ndeshjen e parë të bashkeshortit të saj në Ligën Premier, njofton “telegrafi”.

Ajo ka ndarë me fansat e saj në InstaStory disa imazhe, përmes së cilave tregon se ndodhet shumë pranë dhomës së Arsenalit në stadiumin ku do të zhvillohet ndeshja.

Tags : granit xhaka
loading...