• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ledion Liço prezanton kushurinjtë e London Noor, ja si argëtohen ata në borë

Pas 32 vitesh ra përsëri borë në qytetin e Tiranës, gjë e cila u prit me shumë emocion si nga të vegjëlit dhe të rriturit, të cilët nuk i rezituan dot tundmit për të luajtur më topa bore dhe për të ndërtuar një plak prej bore. Mes tyre ishin mbesa dhe nipi i moderatorit të njohur Ledion Liço, i cili postoi një foto në rrjetin social “Instagram” të tyre. Vogëlushët, njëkohësisht dhe kushurinjtë e London Noor dukeshin shumë të lumtur saqë kishin ndërtuar dhe një plak bore. Fotoja pati komente shumë pozitive nga ndjekësit dhe miqtë e moderatorit./revistawho.com

 

A photo posted by Ledion Lico (@ledionl) on