• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Kushte ekstreme sigurie, Luiza Gegën nuk e lënë të hyjë në “Elbasan Arena”

Stadiumi që do të mirëpres takimin mes kombëtares shqiptare të futbollit dhe asaj të Izraelit, është “pushtuar” nga forcat e shumta të policisë. Në impiant nuk lejohet të hyjë asnjë person i paautorizuar si dhe pa u kontrolluar,transmeton opinion.al.

Kjo ka ndodhur edhe me sportisten Luiza Gega e cila prej disa ditësh është duke u stërvitur në këtë stadium. Megjithëse ajo është kampione Evrope në disa disiplina të atletikës, policët i kanë kërkuar dokument identifikime. Madje ata kanë ushtruar kontroll edhe në çantën e saj të sportit.

luiza-gega-300x225