close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Kur Olta Boka vjen në versionin “seksi”

15128599_1496101427073660_675700199_n

Me një vokal të shkëlqyer, këngëtarja Olta Boka është nga ato artiste që shfaqin një imazh të kujdesshëm. Pra kurrë më e zhveshur se ç’duhet, por edhe tërheqëse njëherësh. Olta është bukuroshe dhe ka një fizik shumë të mirë, por ajo nuk bën videoklipe për t’i nxjerrë në pah këto asete. Ndaj kur e shesh Oltën veshur seksi, sigurisht që të bën përshtypje. Si në këtë foto, ku ajo shfaqet teksa performon në skenë dhe pantallonat e shkurtër e tregojnë seksi, por seksi me stil.

 

Una foto pubblicata da ?lta ??ka (@oltabokaofficial) in data:

Tags : Olta Bokaseksi
loading...