close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Kur Ardit Gjebrea dhe Eni Çobani kruajnë tepsinë…

fffffffffffffffffffffffffffff_1463655267-8930373-633×320

Dihet tashmë zakoni i drejtuesit të “E diela shqiptare” Ardit Gjebrea, që mbledh shpesh stafin për drekë. Ditën e sotme ata kanë udhëtuar për të shijuar drekën në afërsi të qytetit të Lezhës. Në tryezën e gjatë nuk mund të mungonte një nga personazhet më me peshë të spektaklit të së dielës në “TV Klan”, Eni Çobani. Gjebrea ka ndarë një moment shumë simpatik që ka për protagonistë vetë atë dhe drejtuesen e “Shihemi në gjyq”. Ata shihen teksa kruajnë të dy një tepsi. Diçitura që shoqëron foton është: “Booooo ç’paske qenë Eni Çobani. Po se ç’ka edhe një shprehje kur e krrrrruajmë tepsinë…”/ revistawho.com

Booooo ç'paske qënë @enicobani po se ç'ka edhe një shprehje kur e krrrrruajmë tepsinë…

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Familja #edielashqiptare

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Tags : Ardit Gjebreaeni cobani
loading...