• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO / Ku po udhëton Luana Vjollca sot?

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca para pak ditësh publikoi këngën e saj të re “Je veç ti” e cila u prit shumë mirë nga publiku. Këngëtarja vazhdon aktivitetet e saj duke udhëtuar edhe jashtë vendit. Ditën e sotme ajo ka udhëtuar drejt Stambollit të cilën na e bën të ditur me anë të një videoje në Snapchat. Nuk dihet arsyeja pse Luana po udhëton drejt Stambollit por duket se ajo po e shijon këtë udhëtim.

15319067_737077756447897_885918552556409606_n