• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ku po i kalojnë pushimet dimërore Sinani dhe Andrra?

Çifti i njohur Sinan Hoxha dhe Andrra kanë vendosur që këtë periudhë fillim viti ta kalojnë duke pushuar. Ndryshe nga disa personazhe të tjerë të ekranit që kanë zgjedhur vendet e ngrohta për t’i shpëtuar akullit dhe ngricave që kanë kapluar vendin tonë, Sinani dhe Andrra kanë zgjedhur një vend me dëborë. Ata po i kalojnë pushimet në Bullgari, bashkë me djalin e tyre Ansin i cili i shoqëron tani në çdo udhëtim./revistawho.com

15977496_761230357365970_4316982909267638720_n