• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO / Krishtlindje të gëzuara për Armina Mevlanin, surprizohet me…

Armina Mevlani, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një surprizë që ka marrë ditën e sotme. Shumë trëndafila të kuq në formë zemre i janë bërë dhuratës blogeres. “Surpriza ime” -shkruan ajo në Instagram Story. Në një postim tjetër, Armina ka treguar edhe dhuratën që i ka bërë shoqja e ngushtë, një tufë me tulipanë dhe një çantë Chanel. “Kur shoqja e ngushtë të njeh shumë mirë. Dhurata e parë për Krishtlindje” -shkruan Armina. 

15697209_752002764955396_270066372488581945_n