• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Kjo vajzë shqiptare po ‘çmend’ amerikanët

Një nga modelet shqiptare më seksi në botë është Hafie Mira, e cila jeton në ShBA dhe është tepër e angazhuar me fushata të ndryshme marketingu atje. Por ato që bien në sy dhe çdo ditë e më shumë ‘çmendin’ amerikanët janë format seksi të modeles. Hafia cilësohet si njëra prej vajzave që mund t’i bëjë konkurrencë edhe Kim Kardashian me pamjen dhe të pasmet e saj.

image image image image