close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Kjo është vogëlushja e Tedi Ngjelës dhe Era Xhabaftit

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq_1478783372-6151052-550×302

Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër të një vogëlusheje shumë të bukur, të cilën e kanë quajtur Vivien. Edhe pse gjithmonë janë treguar tepër të rezervuar, Era ka vendosur më në fund të ndajë më të gjithë një foto të vajzës, ku duket shumë e qeshur.

eraxhabafti-287x300-1
Tags : Era Xhabaftifoto e paretedi ngjelavajze
loading...