• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Kjo është vajza nga Prishtina që i ka rrëmbyer zemrën Januzajt

Futbollisti me origjinë nga Kosova, Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses së Albert Bunjakut. Gjithsesi kur bëhet fjalë për femrat kosovare, Januzaj nuk heziton të kontaktojë me to. Djaloshi me prejardhje nga Istogu ka shprehur haptazi simpatinë për YllkaRexhën. Mediat kosovare shkruajnë se Januzaj ka shoqëri të mirë me Rexhën dhe se simpatia ndaj saj tani çdo ditë më shumë po forcohet, raporton “blic”.

253991 253993

a2-4_1476858259-8500561 a1-5_1476858259-9323850 12115953-108488542842921-1190131467325036559-n_1476858289-392544