close
Breaking NewsLajme

Foto/ Kjo është “selfie” e parë e Ponit…

10382276_1501785546705393_5249850239183719976_o

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Bëhet fjalë për Ponin e cila nuk është aspak aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja e hitit “Dashuria labe” ka postuar të parën “selfie” në profilin e saj në Instagram, ku si gjithnjë duket në formë të shkëlqyer dhe mbi të gjitha shumë stil.

Mirëmengjes ?? #MyFirstSelfie #HaveAWonderfulFriday #PoniOfficial

A photo posted by Poni Official (@poni_officiel) on

loading...