• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Kim Kardashian heq unazën e martesës nga gishti, çfarë po ndodh me çiftin e famshëm?!

Mediat rozë janë pushtuar me lajmin se martesa e Kim Kardashian dhe Kanye West është drejt fundit. Duket se së fundmi Kim i ka forcuar më tej këto thashetheme pasi është fotografuar pa unazën e martesës gjatë festës së Krishtlindjes me familjen e saj. Nëna e dy fëmijëve ka bërë një rikthim të mrekullueshëm në publik pas grabitjes në Paris, e veshur me një fustan ngjyrë ari, i cili nxirrte në pah gjoksin e saj. Në një video të postuar në rrjetin social “Snapchat” nga Khloe Kardashian, Kim shihet teksa ka vendosur dorën e saj në shpatullën e së motrës ku vihet re mungesa e unazës./topalbaniaradio

kim1-2