• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Këpucët që mrekulluan Dafina Zeqirin

Dafina Zeqiri është mrekulluar nga këto këpucë që ka postuar në rrjetet sociale. Ato janë të arta dhe duken shumë stil, pse jo një zgjedhje e zgjuar për ti përdorur në videot e saj. Duffye ka dalluar gjithnjë për look-un e saj në klipe muzikore.

image