• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e revistës prestigjoze ‘People’

Sukseset e fitueses së Festivalit të Këngës, Linda Halimit sa vazhdojnë dhe shtohen. Ajo lajmëroi fansat e saj se do të ishte pjesë e kopertinës të një nga revistat më prestigjoze amerikane “People”. Saga e publicitetit të saj nuk do të ngelet vetëm me kaq, pasi ajo do të jetë pjesë e emisionit “Good Morning America”, e cila transmetohet në ‘ABC TV’.

15996249_1124319850998869_1140601173_n