• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Këngëtarja shokon me veshjen në tapetin e kuq

Këngëtarja suedeze Tove Lo sigurisht që di se si të tërheqë vëmendjen e mediave.
29-vjeçarja ka vendosur të ndezë atmosferën në Annual Australian Recording Industry Association Music Awards (ARIAs), ku u shfaq e veshur me një fustan sportiv, por që kishte në pjesën e përparme të tij një mitër (uterusin).

Ky fustan tejet i tejdukshëm me ngjyrë të kuqe lejonte të shikoje thuajse të gjithë trupin e saj, ku mbante të veshura një palë sutjena të kuqe dhe mbathje të holla. Ajo e kishte shoqëruar veshjen e saj të çuditshme me çorape të verdhë, çizme të bardhe dhe lidhëza të zeza. Këngëtarja seksi ka postuar disa foto me këtë veshje në faqen e saj në Instagram.
Edhe pse ajo mori më shumë se 35.000 pëlqime, fansat janë ndarë në mes, pasi një pjesë e mirë e tyre që kanë komentuar negativisht këtë veshje të saj.

15035761-375417026130507-2318509670928482304-n aaa mitra