close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Këngëtarja seksi shkon tek Hoxha me të ëmën, maskohet dhe futet pa radhë

10488655-271759439674820-362521380-n

Mediat kosovare kanë sjellë sot një imazh ndryshe të këngëtares Adelina Berisha. Siç raportojnë disa prej tyre, Adelina sot bashkë me nënën e saj janë parë në Obiliq tek Hoxhë Behar Mjekiqi. Një lexues i gazetës ‘Blic’ që i ka dërguar edhe fotografitë, ka bërë të ditur se Adelina së bashku me nënën e saj kanë pasur një trajtim VIP, duke hyrë pa pritur radhën. Ajo është “maskuar” që të mos bjerë në sy por siç duket i ka rezultuar përpjekje e kotë.

14628289_10210921856066898_217287336_n
adelina-berisha-ballina
Tags : HoxhaKengetarjamaskohet
loading...