close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Këngëtari shqiptar i emocionuar, pajiset me leje drejtimi

2463

Edhe pse në moshë të vogël, Floriani shpejt u kthye në një këngëtar shumë të pëqyer nga të gjithë. Me kalimin e viteve ai është bërë një djalosh shumë simpatik dhe tashmë i pajisur me leje drejtimi. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur Floriani në rrjete sociale, i cili duket shumë i entuziasmuar nga ky fakt./revistawho.com

Tags : Florianipatente
loading...